Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cyklus 7- Ostřelovači (originální)

Příspěvky

Stíny minulosti - 1. část

26. 8. 2011

Protože tahle kapitola by byla až příliš dlouhá a nikomu by se nechtělo ji číst, rozdělím ji na dvě části. Tahle první naznačí, co se bude dít v druhé, a je bohužel trochu nudnější (ovšem to neznamená, že ji můžete přeskočit!)... Snad to přežijete a budete se těšit na zajímavější druhou část!

Věnováno děvčatům, která mě potěšila svými komentáři u minulé povídky (Rin, Snovačka a sisi/ctenar)!

 

Minové pole

25. 12. 2010

Spikova nehoda by mohla mít větší dopad, než by si mohl kdy pomyslet. To však neznamená, že by to chtěl vzdát! Přestože Ian Salvatore mu v podstatě radí právě tohle... Koho mladý vrah potká, když nebude mít kam jít? Zasáhne nějak do dalšího dění? Možná že ano :) 

 

EDITOVÁNO

 

Chyba

14. 7. 2010

Všichni víme, že se Spike občas nechává unést a dříve koná, než přemýšlí. Jednou by se mu to mohlo nepěkně vymstít - třeba právě teď. Omlouvám se za časté vulgarismy

Věnováno... Každému, komu tento cyklus alespoň trochu přirostl k srdci.

 

Honey Megan Cooper

3. 7. 2010

V této kapitole se mimo jiné seznámíme s novou postavou, která má s hlavními hrdiny leccos společného. Tedy, zatím pouze s jedním... Zatím nejdelší díl (ale garantuji vám, že přijdou ještě mnohem delší)

Věnováno Katty a Kiře. Enjoy it.

 

Bestie

17. 4. 2010

Brian a Spike mají další úkol, který je však obestřený nejistotou a neznámou hrozbou... Jak se vyvíjí Brianův vztah ke Spikovi? Říká se, že protiklady se přitahují, ale ne vždy tomu tak musí být.

Opravdu se omlouvám za svou nepřítomnost po dobu snad čtyř měsíců. Totot období zdá se být hektické pro většinu povídkářů tady...Snad se druhá povídka z tohoto cyklu bude líbit :)

 

Spolupráce

28. 12. 2009

Konečně, slíbená povídka je na světě! Znovu připomínám, není to kapitolovka, ale série samostatných povídek (které na sebe ovšem nepřímo navazují)

Věnováno všem, kteří projevili zájem, ať už mi o tom vědet dali nebo ne :)

 

Ostřelovači- pár potřebných informací

5. 12. 2009

Slíbené informace k nově plánovanému cyklu povídek. Bez přečtení (nebo přinejmenším prolétnutí) těchto informací nemá cenu číst samotný cyklus, mohlo by dojít k nedorozuměním :)