Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cyklus 8- Domácí učitel (originální, shounen ai)

Příspěvky

7. Nic nevíš!

1. 11. 2010

Oba chlapci začínají chápat, že to s tím druhým nepůjde tak snadno, navzájem se o tom přesvědčují. Úsměvy se střídají s úšklebky, atmosféra je jednou uvolněná, jednou napjatá. Jinak řečeno... Kapitola je krátká, nudná, o ničem.

Věnováno všem jako omluvu za to, že jsem vás zase tak dlouho zanedbávala. Moc děkuji za komentáře, když jsem si je znovu všechny četla, docela dost mě popohnaly.

 

6. Oko za oko, válka začíná

25. 7. 2010

Prohrál bitvu, ale válka bude jeho, to si Edward myslí. Hodlá obrátit karty ve svůj prospěch, má plán. Teď si jen počkat, sledovat události, vést je tak, jak on chce. On si je úspěchem jistý, co vy?

Jak vidíte, jsem zpět :) Všem mockrát děkuji za komentáře, neumíte si ani představit, jak jsem z nich po těch čtrnácti hodinách v autě byla vedle! Věnováno všem!

 

5. Manipulátor

15. 7. 2010

Edward, když chce, si opravdu umí omotat lidi kolem prstu - a obzvlášť svou vlastní matku. Jenže Travis není jako Clair...

Věnováno všem, kteří mi obětují svůj čas a píšou i jen kratičký komentář :)

 

4. Nehoda

6. 7. 2010

Travis se dozvídá, co že se vlastně stalo, že je chudinka Edward na vozíčku. A - světe, div se! -  konečně se i setkávají. Co myslíte, padnou si ti dva do noty?

Věnováno Naru a Verasi

 

3. Vezmeš to?

5. 7. 2010

Travis Doyle se dozvídá, jak to s klukem, kterého má doučovat, vlastně je. Jak bude reagovat? Opustí jej sebejistota?
 

2. Já to zvládnu!

29. 5. 2010

Na scénu přichází další hlavní postava - seznamte se s Travisem! Naším domácím učitelem, plným ideálů, nadějí a vidin budoucnosti... Co si pro něj osud, jak to sama nazvala Edova matka, nachystal?
 

1. (Ne)Těší mě, Edward

25. 5. 2010

První, dost krátká kapitola, úvodní. Společně se podíváme, co je Edward vlastně zač. Ať už si vytvoříte jakýkoli obrázek, ujišťuji vás, že ne všechno je takové, jak se zdá - jako obvykle.

Edwarda už zase někdo na matčin příkaz otravuje. Co to bude tentokrát? Tak či tak, mladík si je naprosto jistý, že s ním opět zamete jako se všemi...

 

Domácí učitel - úvod

23. 5. 2010

Prosím o shovívavost, nebude to žádný skvost, ale já jen chtěla udělat radost... Pár, opravdu jen pár informací k nové povídce, tentokrát nejsou nijak zvlášť důležité pro čtení povídky, ale pro jistotu. Navíc mám dotaz na potenciální čtenáře této povídky.

Shounen ai, originální